Spoštovani starši,

kot je že napovedano, se v ponedeljek, 18. 5. 2020, vračamo v šole. Prvi teden bo predvsem namenjen uvajanju in prilagajanju na način dela, ki upošteva vsa higienska priporočila.

Učenci PŠ Dole se vračajo v prenovljeno šolo na Dolah.

Pomembno je, da ste seznanjeni z naslednjimi informacijami:

• V šolo vstopajo skozi glavni vhod.
  • Ob vstopu v šolo si razkužijo roke.
  • Preoblečejo se v garderobi ter odložijo obutev in vrhnja oblačila v garderobno omarico.
  • Na pouk počakajo v učilnici, ki bo določena z razporedom.
  • Ob vstopu v učilnico si umijejo roke.
  • Učenci vzdržujejo medsebojno razdajo (vsaj 1,5 metra do druge osebe).
  • V ponedeljek morajo prinesti podpisano izjavo staršev, o zdravstvenem stanju, v kolikor je še niste posredovali v šolo ali razrednikom.
  • Starši ne vstopate v šolsko zgradbo.
  • Učenci s seboj prinesejo vse šolske potrebščine in jih pustijo v šoli. Torbice bodo prvi dan odnesli domov.
  • Športne opreme ne potrebujejo.
  • Izposoja potrebščin od sošolcev ne bo mogoča.
  • Učenci ne potrebujejo mask za v šolo, jih pa potrebujejo tisti, ki se vozijo s šolskimi prevozi (kombi, avtobus).
  • S seboj naj imajo vsak dan plastenko  (z vodo, nesladkanim čajem).
  • Prinesejo naj dodatna oblačila (jopico, majico, nogavice, hlače), ki jih pustijo v garderobnih omaricah.
  • Veliko časa bomo preživeli na zunanjih površinah, tudi v gozdu, zato naj bodo učenci primerno oblečeni in obuti. S seboj naj imajo zaščito proti klopom in zaščito proti soncu (kapa s šiltom, krema).
  • V šoli bo organizirana malica in kosilo. Ne bo zajtrka in popoldanske malice.

Razširjen program (OPB) bo potekal za učence, ki ste jih starši prijavili  (z vprašalnikom, ki ste ga izpolnili).

Šolski prevozi so urejeni. Vozni red bo objavljen do petka zvečer na spletni strani šole in vas prosimo, da preverite podatke o odhodu in prihodu šolskega avtobusa/kombija.

Obvestilo v pdf. – Obvestilo staršem pred ponovnim odprtjem šole

Veselimo se srečanja z učenci in vas lepo pozdravljamo.

Ravnatelj, Igor Hostnik

Prevozi: