Spoštovani starši!

 

Za sredo, 14. februarja 2018, je napovedana splošna stavka v vzgoji in izobraževanju. Zaposleni v OŠ Gabrovka – Dole so se opredelili za sodelovanje v stavki. V primeru, da med vlado in SVIZ-om ne bo prišlo do dogovora, ta dan na OŠ Gabrovka – Dole ne bo pouka in ostalih dejavnosti.

Matična šola v Gabrovki in podružnična šola na Dolah bosta zaprti. Na dan stavke bodo  v sredo, 14. februarja 2018, ravno tako zaprti tudi vsi oddelki vrtca.

V  posameznih izrednih primerih, ko nikakor ne bi mogli poiskati druge možnosti za varstvo svojega otroka, bomo zanj poskušali organizirati najnujnejše varstvo v vrtcu. O posameznih primerih se dogovorite z vzgojiteljico oddelka, v katerega je vključen Vaš otrok, najkasneje do ponedeljka, 12. 2. 2018, do 8. ure.

V prilogi tega sporočila Vam pošiljamo obvestilo, ki ga je za starše pripravil Glavni stavkovni odbor SVIZ.

Z vprašanji o podrobnostih in skupno razreševanje težav nastalih ob stavki, se lahko obrnete na vodstvo zavoda.

Za morebitne nevšečnosti se Vam opravičujemo in se Vam hkrati zahvaljujemo za razumevanje in podporo.

 

Lepo pozdravljeni!

Ivan Troha, sindikalni zaupnik

Igor Hostnik, ravnatelj

 

Prilogi:

Obvestilo za starše,_vrtec

Obvestilo-za-starše, šola

(Skupno 153 obiskov, današnjih obiskov 1)