Podatki za šolsko leto 2018/2019

V šolskem letu 2018/2019 bomo začeli z izvajanjem poskusa “Uvajanje tujega jezika v obveznem programu in preskušanje koncepta razširjenega programa v osnovni šoli”.

Udeležene učence in starše smo o tem obveščali v zadnjih dveh mesecih pouka v preteklem šolskem letu.

Natančno organizacijo posameznih dejavnosti znotraj razširjenega programa bomo določili po prvem tednu pouka, ko se bodo učenci vključili v dejavnosti na podlagi prijav in interesov.  Učencem bomo dejavnosti podrobneje predstavili v naslednjem tednu.

V urniku so dejavnosti prikazane okvirno; imenovanja so simbolična ali s kratkimi oznakami.

Urnik ur pouka in dejavnosti razširjenega programa v Gabrovki:

Urnik Gabrovka, 1. polletje

Urnik ur pouka in dejavnosti razširjenega programa na Dolah:

Urnik Dole, 1. polletje

Od torka, 4. 9. 2018, bomo prevoze izvajali po naslednjem voznem redu:

Vozni red_2018/2019 6.9.

Vozni red 2018/2019 11. 9.

Prevozi so delno spremenjeni od prejšnjega šolskega leta. Po začetku izvajanja jih bomo prilagodili v okviru možnosti.

Dodano:

Urnik z razširjenim programaom (RaP), Gabrovka