V nedeljo, 21. 10. 2018, je bilo v v domu krajanov na Gradišču veselo.

Srečali so se člani Krajevne organizacije Rdečega križa Gradišče, krajani iz območja KORK Gradišče, krvodajalci, predsednica KORK Gradišče ga. Barbara Knez, predsednik KORK Dole g. Jože Lušina in drugi gosti.

Učenci podružnične šole Dole so pripravili kratek kulturni program. Recitirali so pesem o ježku in o jesenskih dobrotah, zaplesali ljudski ples, predstavili pesem s kozarci, zaigrali igrico o babici in vnučki in povedali nekaj šal, da je bilo popoldne še bolj nasmejano.

Srečanja pa ni bilo brez harmonike. Učenec 7. razreda, Nik Sluga, je zopet dokazal, da zna privabiti čudovite zvoke iz harmonike in s prijetno narodnozabavno glasbo razveseliti ljudi okoli sebe.

 

Marjeta Mrhar

(Skupno 206 obiskov, današnjih obiskov 1)