V četrtek, 15. 10 2020 bo predavanje mag. Janija Prgića »TANKA ČRTA ODGOVORNOSTI«.

Namenjeno je staršem in najstarejšim osnovnošolskim učencem. Predavanje se bo začelo ob 17.30 uri in bo trajalo eno uro. Predavanje bo potekalo v telovadnici.

Pri izvedbi dogodka, kjer boste prisotni zunanji obiskovalci bomo upoštevali naslednje ukrepe za preprečevanje širjenja okužbe:

• Dogodka naj bi se se udeležili samo tisti, ki so prepričani, da so zdravi.
  • Obiskovalci bodo v šolo vstopali pri srednjem vhodu in vhodu pri vrtcu.
  • Ob vstopu bo obvezno razkuževanje rok.
  • Na mestih, kjer bi lahko prihajalo do nabiranja obiskovalcev, bomo pripravili oznake za opozarjanje na razdaljo.
  • V vseh prostorih šole bo obvezna uporaba mask, ves čas prisotnosti v šoli.
  • Vodili bomo evidenco vseh prisotnih (vpis v preglednico s kontaktnim podatkom).
  • Razmik med stoli bo najmanj 2 m.
  • Zagotovili bomo ustrezno oddaljenost predavatelja.
  • Obiskovalci bodo uporabljali sanitarije izključno v garderobah.
  • Prostore bomo ves čas prezračevali.
  • Obiskovalcem priporočamo, da se ne združujejo v skupine, kjer ne more biti ustrezne varnostne razdalje.

Za telovadnico smo se odločili, ker je lažje zagotoviti higijenske pogoje, ter čiščenje in razkuževanje pred, med in po dogodku. Uporabili bomo presežne stole iz večnamenske dvorane.

Za udeležbo na dogodku smo vam že posredovali vabilo in smo izvedli predhodno najavo udeležbe. Na podlagi predhodnih najav smo lahko ocenili pričakovano število udeležencev. Pri pripravi bomo pripravili večje število dodatnih stolov, tako da se dogodka lahko udeležite, četudi se niste uspeli pravočasno najaviti.

Ravnatelj: Igor Hostnik