Spoštovani starši.

Vlada je včeraj sklenila, da bodo zaradi epidemioloških razmer v državi vrtci še naprej zaprti. Od ponedeljka 9. 11. 2020 bo delo potekalo na enak način, kot v  tednu, ki je za nami. Poskušali bomo poskrbeti za najnujnejše varstvo. Minimalno delovanje bo namenjeno staršem, ki res nujno potrebujejo varstvo za svojega otroka, ker jim delodajalec ni mogel zagotoviti dela na daljavo ali drugačno organizacijo dela.

Zaradi organizacije delovanja vrtca v tednu od 9. 11. do 13. 11. 2020 potrebujemo natančne podatke o potrebah za nujno varstvo vašega otroka. V spletnem obrazcu poteka zbiranje potreb. Obvestilo za izpolnjevanje obrazca ste verjetno prejeli tudi že preko SMS-jev. Za vsakega otroka izpolnite svoj obrazec (Povezava do obrazca). Vaše odgovore pričakujemo danes do 12. ure.

V vrtec lahko pripeljete samo zdravega otroka, kar potrdite z izjavo (Izjava).

Starši, katerih otroci ne bodo v vrtcu, bodo za čas zaprtja oproščeni plačila (PK 5).

Prosimo vas, da spremljate spletne strani, kjer vas bomo obveščali o podrobnostih o organizaciji dela v ponedeljek.

Lep pozdrav Igor Hostnik, ravnatelj

(Skupno 133 obiskov, današnjih obiskov 1)