Spoštovani učenci, starši in učitelji.

Danes smo skupaj pripravili in izvedli samotestiranje. Vsi učenci ste uspešno izvedli postopek. Brez izjeme! Vsi, ki ste prišli v šolo, ste ravnali odgovorno in zrelo. Pri najmlajših je bilo videti ponos, da ste uspeli narediti to, o čemer je bilo izrečenih toliko dvomov in pomislekov.

Hvala staršem, da ste sodelovali pri nabavi testov in odgovorni pripravi svojih otrok na dogodek. Predvsem pa, da niste s svojimi strahovi in pomisleki obremenjevali svojega otroka.

Da je šlo vse tako, kot je bilo, ste poskrbele požrtvovalne, odgovorne in empatične sodelavke. Vsaka je naredila natančno tisto, kar je bilo v tistem trenutku potrebno. Ne glede na to, da to presega vaše običajne zadolžitve.

Če bomo še naprej tako sodelovali, bomo uspeli! Tudi na drugih področjih, ne le pri pandemiji.

Ponosen sem na vse vas, da ste v pravem času tako delovali.  Kljub vsem okoliščinam, pritiskom, razpravam in nerazumevanja s strani odločevalcev, smo to skupaj naredili v dobro vsakega in vseh.

Igor Hostnik, ravnatelj

(Skupno 130 obiskov, današnjih obiskov 1)