Obvestilo

Zaradi aktivnih okužb med učenci s Sars-CoV-2 v oddelkih 6. in 8. razreda v Gabrovki ter oddelku 8. in 9. razreda na Dolah, bo od 9. 2 do 11. 2. 2022 za vse tri oddelke potekal na daljavo. V primeru pojava novih okoliščin, vas bomo o spremembi obvestili.

Pouk bo potekal v spletnih učilnicah in preko videokonferenčne povezave. Učenci naj spremljajo svoje spletne učilnice,  kjer bodo dobili vse potrebne napotke za delo.

Za odločanje o izvajanju pouka na daljavo je zelo pomembno, da po prenehanju izolacije prihod svojega otroka v šolo napoveste. Izolacijo namreč lahko po 7 dneh s potrjenim negativnim HAGT testiranjem prekinete.  Brez tega podatka pri odločanju o ukrepih upoštevamo, da bo učenec odsoten deset dni.

Ravnatelj

Igor Hostnik, prof.

(Skupno 173 obiskov, današnjih obiskov 1)