Tehniški dan Ustvarjalni in solidarni je potekal za učence od 6. in 7. razreda v sredo, 9. 11. in za učence 8. in 9. razred v četrtek, 10. 11. Učenci in učitelji smo dan preživeli zelo ustvarjalno in izdelali voščilnice, nakit, lovilce sanj, preoblekli stare zvezke, spletli zapestnice in ustekleničili kis, ki smo ga naredili iz šolskih jabolk že v septembru. Še posej lepo je zadišalo iz kuhinj in učilnic, ko so učenci pekli piškote, kokosovo potico, mlince ter izdelovali praznično marmelado, jabolčni džem, zeliščne čaje, mila in mazila.

Nastalo je veliko različnih izdelkov, ki jih bomo ponudili na jesenski tržnici, 24. 11. 2022, po kulturni prireditvi ob 17.30. Zbrana sredstva na jesenski tržnici bodo namenjena za šolski sklad.