Na šoli že tretje leto pripravljamo in predvajamo radijske oddaje. Članice novinarskega krožka v njih predstavljajo aktualne dogodke na šoli, uspehe naših učencev na tekmovanjih, aktivnosti šolske skupnosti ter dogodke, ki so odmevali v Sloveniji in svetu.

Starejšim učenkam – Zali Pavlin, Sari Uštar in Zali Zidar – so se letos pridružile mlajše učenke iz šestega razreda. To so Nuša Grm, Larisa Rebolj, Tjaša Vočanec, Eva Zupan in Loti Zupančič.

Oddajo običajno predvajamo vsaka dva meseca v času razredne ure. Poleg novinarskega dela pa se lahko učenci preizkusijo tudi v branju oddaje. Letos so ta izziv najprej sprejele Tia Kramberger, Mia Meserko in Sara Uštar, ki so svojo nalogo odlično opravile. Za tehnično plat predvajanja oddaje pa vselej poskrbi Uroš Gabrenja.

Barbara Težak

(Skupno 346 obiskov, današnjih obiskov 1)