V petek, 26. aprila, smo imeli učenci višje stopnje tehniški dan, v okviru katerega smo izvedli čistilno akcijo in poskrbeli za urejenost okolice šole. Dan smo pričeli z radijsko oddajo. Takoj zatem smo pojedli malico, nato pa odšli na delo po skupinah. Nekaj fantov se je odpravilo na Dole, kjer so pomagali pri izpraznitvi šole, nekaj deklet pa je pripravljalo dvorano. Ostali so med drugim barvali klopi, ograje, koše za smeti, igrala, gole na igrišču, pometali in čistili igrišče, parkirišče ter stopnišče, urejali visoke gredice in kompostnike ter izdelovali napise za drevesa. Ena izmed skupin je pobirala star papir po Gabrovki, ena pa je bila zadolžena za fotografiranje, pisanje članka in izdelovanje plakata. Nazadnje nas je obiskal še pevski zbor iz Šmartna.

Zala Pavlin in Zala Zidar

(Skupno 131 obiskov, današnjih obiskov 1)