Danes, 10. 6. 2019 smo zjutraj odkrili, da so bili čez vikend v okolici šole in novega vrtca spet na delu vandali. Spravili so se na novo igrišče, ki deluje šele kak teden. Vse, ki imate kakršne koli informacije o dogajanju na igrišču in v okolici šole, prosimo, da nam jih posredujete. Dogodek smo prijavili policiji, ki ga bo raziskala in ustrezno ukrepala. V bodoče bodo policisti okolici šole posvetili več pozornosti z večernimi in nočnimi obhodi.

Dogajanje kaže na izprijenost posameznikov, ki jih ne ustavijo ograja in zaklenjena vrata. Dvomim, da se lahko med njimi počutimo varni, če jim je v napoto tudi igrišče za najmlajše.

Če so bili med njimi otroci, pozivam njihove starše, da upravičijo svojo odgovornost. Otroci rastejo, z njimi pa tudi teža njihovih dejanj. Upam da vsi veste, kje so bili vaši otroci čez vikend in kaj so počeli. Kaj si želite za svojega otroka, ko bo odrasel?

Ravnatelj, Igor Hostnik

(Skupno 164 obiskov, današnjih obiskov 1)