Letošnje šolsko leto je nekaj posebnega. Poleg pouka, ki je kar nekaj tednov potekal na daljavo, so tudi ostale dejavnosti potekale preko različnih komunikacijskih platform – med njimi tudi šolski parlament.

Predstavniki oddelkov od 4. do 9. razreda matične in podružnične šole OŠ Gabrovka – Dole so se v torek, 9. 2. 2021, zbrali na ZOOM srečanju in razmišljali o svoji poklicni prihodnosti. Pogovarjali so se o pomenu zaposlitve, dejavnikih, ki vplivajo na odločitev za poklicno pot, vlogi osnovne šole pri izbiri poklicne prihodnosti ter zaposlovanju v prihodnosti. Na koncu so izvolili še predstavnike za občinski otroški parlament, če bo letos sploh izveden. OŠ Gabrovka – Dole bodo zastopali Neža Brinovec, Aleš Jesenšek, Nuša Grm in Larisa Rebolj.

Pogovor z učenci je bil kot vselej zelo prijeten, saj imajo veliko zanimivih idej.

Barbara Težak, mentorica šolske skupnosti

(Skupno 153 obiskov, današnjih obiskov 1)