Začenjamo z aktivnostmi za vpis v 1. razred.

V mesecu februarju bo potekal vpis v 1. razred za šolsko leto 2022/2023. Redno bomo vpisovali otroke rojene v letu 2016 (tudi starejše otroke, ki jim je bilo odloženo všolanje v preteklem letu).

Roditeljski sestanek staršev bodočih prvošolcev  bo v četrtek, 3. 2. 2022, ob 17.00 uri preko videopovezave (ZOOM).

Povezava do srečanja.

Povezava do vabila na srečanje staršev bodočih prvošolcev.

Roditeljski sestanek bo skupen za starše, ki nameravajo vpisati svojega otroka na matično šolo v Gabrovki in podružnično šolo na Dolah pri Litiji.

Na sestanku se bomo pogovorili o organizaciji šole in pouka v devetletni osnovni šoli.

Dogovorili se bomo o postopku in času vpisa šolskih novincev.

Za morebitne informacije o vpisu lahko pokličete šolsko pedagoginjo Majo Plazar (01 89 71 242 ali 051 395 043 v dopoldanskem času) ali se pozanimate po elektronski pošti.

Ravnatelj: Igor Hostnik, prof.