Spoštovani.

Danes smo začeli z obnovo zunanjih stopnic, ki povezujejo zgornje parkirišče z vhodom v šolo in vrtec (Gabrovka 19 a).  Dela bodo potekala nekaj dni. V času del in sušenja lepil, stopnišča ne bo možno uporabljati. Do ponovne uporabe bo stopnišče označeno s trakom.

Prosimo vas, da za prihod v šolo in vrtec uporabite druge možnosti. Z zgornjega parkirišča lahko učenci pridejo do vhoda, ki ga običajno uporabljajo, okrog zelenega dela zgradbe, mimo kuhinje. V dneh obnove bo ob konici odprt tudi vhod v zelenem delu šole.

Starše, ki običajno pripeljete otroka v vrtec preko zgornjega parkirišča prosimo, da pripeljete otroka mimo športnega igrišča ali uporabite prehod za šolo (mimo zelenega dela in kuhinje).

Za nevšečnosti se vam opravičujemo. Po obnovi bo hoja varnejša. Lepši pa bo tudi izgled.

Lep pozdrav

Igor Hostnik, ravnatelj

(Skupno 103 obiskov, današnjih obiskov 1)