Buenas noches!

Četrti dan smo začeli nekoliko drugače, saj je Erin dopolnila 15 let. Pripravili smo ji balone, darila in ji zapeli vse najboljše v 3 jezikih (slovenščini, angleščini in španščini). Po zajtrku smo se odpravili v bližnje mesto Pizarra. V Pizarri smo se sprehajali in si ogledovali glavne znamenitosti kar 2 uri. Sonce je močno pripekalo, vendar nas to ni ustavilo. Po ogledu Pizarre smo se z avtobusom odpeljali v eno izmed najbolj poznanih mest v Španiji, Malago. Sprehajali smo se po centru mesta ter imeli čas za nakupovanje spominkov. Po ogledu smo se odpeljali do plaže, kjer smo se imeli možnost kopati v Mediteranskem morju. Čeprav je bila voda kar mrzla, smo se imeli odlično. Večer smo preživeli pod maskami, saj so bile tema večera maske.

Erin, Pia in Urška

 

(Skupno 738 obiskov, današnjih obiskov 1)