Dnevi nam minevajo prehitro, zato nekateri jutra pričenjamo že z jutranjim kopanjem, ko je naš dom še ovit v spanec. Temeperatura vode je prijetnih 26 stopinj Celzija in se v njej ohlajamo večino dneva. V sredo smo dopoldne preživeli na orientacijskem pohodu v okolici jezer v Fiesi. Med drugim smo izvajali fizikalno – kemijske meritve z uporabo kompasa. Po kosilu pa smo imeli kratko predavanje o dveh jezerih v Fiesi.  Dnevi so vedno popestreni z družabnimi igrami in srečni smo, da imamo tako prijetno možnost medsebojnega povezovanja. Večer smo preživeli ob morju, na plaži, kjer so nekateri igrali odbojko na mivki, jedli sladoled ali pa preprosto uživali na travi v pogovoru s sošolci in sošolkami in učenci šole, ki si z nami deli dom. 

Zaenkrat smo vsi zdravi in zadovoljni ter pridni. 

(Skupno 303 obiskov, današnjih obiskov 1)